Gwiazdy oraz influencerzy zaczęli coraz bardziej rozszerzać swoje kariery.

Piosenkarze stają się aktorami, aktorzy piosenkarzami, czy tancerzami, ale wszyscy zgodnie zaczęli wydawać różne produkty, głównie kosmetyki. Poznajcie niektóre z marek sławnych osobistości!

Marki kosmetyczne stworzone przez gwiazdy

  • Fenty Beauty – musimy rozpocząć listę oczywiście od Rihanny, która tak naprawdę, w 2017 roku, ponownie rozpoczęła modę na otwieranie marek kosmetycznych przez gwiazdy (nie wliczając w to Kylie Jenner). Piosenkarka bardzo stara się dla swoich klientów, w zanadrzu ma już pomadki, podkłady, pudry itp. Jest to jedna z najlepszych marek kosmetycznych, która z pewnością postawiła poprzeczkę bardzo wysoko.
  • Wcześniej wspomniana marka Kylie Jenner, Kylie Cosmetics. Marka prężnie rozwija się od 2016 roku, Wcześniej produkty influencerki dostępne były wyłącznie na rynku amerykańskim, jednak teraz weszły one do Europy. Kylie skupiła się podczas rebrandingu swojej firmy także na tym, aby jej kosmetyki były całkowicie wegańskie.
  • Rare Beauty – jedna ze świeższych marek kosmetycznych, która działa pod nazwiskiem Seleny Gomez. Tutaj jednak marka od wizażystów i influencerów nie zbiera zbyt dobrych opinii, a jej popularność zależy tylko i wyłącznie od nazwiska piosenkarki oraz przywiązania jej fanów.
  • Florence by Mills – marka założona pod nazwiskiem Millie Bobby Brown, aktorki, która zasłynęła jako główna bohaterka serialu „Stranger Things”. Jej koncepcja jest interesująca, skupia się ona na delikatnym składzie kosmetyków, aby nastoletnia cera nie była obciążona. Wszystkie produkty mają także właściwości pielęgnacyjne. W ofercie znajdziemy produkty do makijażu twarzy, ale także pielęgnacyjne, jak kremy nawilżające, czy płatki pod oczy.

źródło: https://stylea.pl/ – blog o kosmetykach i urodzie